جایزه عکاسی لوئیس والتوئنا 2022

جایزه عکاسی لوئیس والتوئنا ۲۰۲۲_633cdc12722ea.jpeg
October 31, 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه عکاسی لوئیس والتوئنا 2022

جایزه عکاسی لوئیس والتوئنا 2022: Médicos del Mundo اسپانیا بیست و ششمین جایزه بین المللی عکاسی بشردوستانه لوئیس والتوئنا را با هدف شناسایی و انتشار بهترین تصاویری که به طور منحصر به فردی نشان دهنده نابرابری ها و نابرابری های اجتماعی، نقض حقوق بشر، نقض حقوق بشر است، اعلام کرد. ، یا موقعیت هایی که آنها را تقویت می کند یا با آنها مبارزه می کند.

درباره رقابت

جایزه بین‌المللی عکاسی بشردوستانه Luis Valtueña که توسط Médicos del Mundo سازماندهی شده است، آثار عکاسان حرفه‌ای را که از طریق تصاویر خود، وضعیت را محکوم می‌کنند، به رسمیت می‌شناسد. میلیون ها نفر در جهان.

تصاویر ارسالی باید داستانی مرتبط با یکی از این موضوعات را روایت کند: سلامت، بلایای طبیعی، اقدام بشردوستانه، همکاری بین‌المللی، طرد اجتماعی، نقض حقوق بشر، درگیری‌های مسلحانه، گروه‌های آسیب‌پذیر، جمعیت پناهندگان و/یا مهاجر .

توجه ویژه‌ای به آن دسته از داستان‌های مورد علاقه که به اندازه کافی پوشش داده یا منتشر نشده‌اند یا کمتر شناخته شده‌اند، معطوف می‌شود تا به انتشار و بازتاب آنها کمک کند. حداقل 50 درصد از تصاویر باید بین سال های 2021 و 2022 گرفته شده باشند.

هیئت داوران، متشکل از عکاسان حرفه‌ای و نماینده Médicos del Mundo، به دنبال پروژه‌هایی خواهند بود که فراتر از ارتباط موضوعی یا ماهیت شکایت، کیفیت فنی، تأثیر، خلاقیت و اصالت خود را برجسته می‌کنند. هم در درمان و هم در رویکرد.

مراسم جوایز و نمایشگاه در مارس 2023 برگزار خواهد شد.

هیئت داوران نسخه 2022

هیئت داوران بین‌المللی، متشکل از متخصصان برجسته در دنیای عکاسی و نماینده Médicos del Mundo، در نوامبر 2022 مجموعه‌های برنده را انتخاب خواهند کرد و ممکن است حداکثر سه فینالیست را انتخاب کنند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه در سرتاسر جهان برای عکاس‌های آماتور و حرفه‌ای ۱۸ سال یا بیشتر آزاد است.

جایزه

برنده جایزه مبلغ ناخالص 6000 یورو دریافت خواهد کرد. علاوه بر این، برنده و فینالیست ها نیز آثار خود را در کاتالوگ منتشر خواهند کرد و در نمایشگاه جمعی و دوره گرد که Médicos del Mundo اسپانیا تولید خواهد کرد، نمایش داده می شود. این سازمان برای دو شب متوالی سفر و اقامت برگزیدگان برگزیده را برای شرکت در مراسم جوایز و افتتاحیه نمایشگاه که برای مارس 2023 برنامه ریزی شده است، پوشش خواهد داد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...