جایزه طراحی مبلمان SIT 2022

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022_633cd234261b4.png
28 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: جایزه طراحی مبلمان SIT 2022

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022 اکنون برای شرکت در مسابقه باز است!

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022: جوایز طراحی مبلمان SIT، رقابتی که طراحان مبلمان، برندها، تولیدکنندگان، استعدادهای نوظهور و همچنین بینش پردازان بین المللی را به رسمیت می شناسد، جشن می گیرد و ترویج می کند، اخیراً برای ورودی های نسخه 2022 آن اعلام شده است.

درباره رقابت

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022 اکنون آثاری را در دو دسته اصلی خود، طراحی مبلمان و طراحی داخلی می پذیرد.

جایزه طراحی مبلمان SIT به عنوان راهی برای جشن گرفتن و به اشتراک گذاشتن کارهای قابل توجه طراحان مبلمان و کسانی که از مبلمان در پروژه های خود استفاده می کنند ایجاد شد. خلاقیت، چشم انداز نوآورانه، و قابلیت دسترسی در جامعه طراحی مبلمان شایسته تحسین و به اشتراک گذاری گسترده در سراسر جهان است.

جوایز طراحی مبلمان SIT برای شناسایی، تجلیل و ترویج طراحان مبلمان، برندها، تولیدکنندگان درخشان بین المللی، استعدادهای نوظهور و همچنین بینندگانی وجود دارد که زندگی روزمره ما را با نوآوری بهبود می بخشند. SIT بر روی «صندلی و فراتر از آن» تمرکز می‌کند، که به تفکر استراتژیک و تخیل پاداش می‌دهد که منجر به ساخت تجهیزات عالی می‌شود.

با 11 دسته ارائه شده و 109 زیرمجموعه، SIT یکی از جامع ترین مسابقات طراحی مبلمان است که خلاقیت و نوآوری را متحد می کند.

برندگان جایزه طراحی مبلمان SIT با دقت توسط هیئت داوران معتبر بین المللی، متشکل از معماران، طراحان داخلی، اساتید، ویراستاران، دانشگاهیان: همه اعضای محترم و شناخته شده جامعه طراحی انتخاب می شوند.

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022 – هزینه ورودی

هزینه ورود حرفه ای 220 دلار و هزینه ورود دانشجو 110 دلار. هنگام وارد کردن طرح خود در دسته‌های اضافی، ۵۰٪ تخفیف ارائه می‌شود. می‌توانید از 15% تخفیف هزینه‌های اولیه تا 15 آگوست 2022 بهره مند شوید.

واجد شرایط بودن

جایزه طراحی مبلمان SIT 2022 از ارسال‌های طراحان و دانشجویان حرفه‌ای، نوظهور استقبال می‌کند.

جایزه

برنده جایزه نقدی 3000 CHF را برای ایجاد نمونه اولیه یا شروع تولید دریافت می‌کند.

«طراحی مبلمان سال» و «طراحی داخلی سال» متخصصان و دانش‌آموزان جایزه ارزشمند SIT Design Award را دریافت خواهند کرد. پروژه‌های برنده آن‌ها برای مخاطبان جهانی به نمایش گذاشته می‌شود و در کاتالوگ جایزه سالانه SIT نمایش داده می‌شود. برنده شدن در جوایز طراحی SIT فرصتی برای قدم گذاشتن در کانون توجه جهانی، ارتقاء نمایه شرکت یا تقویت یک حرفه شروع است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...