جایزه جهانی طراحی احساس 2022-2023

جایزه جهانی طراحی احساس ۲۰۲۲-۲۰۲۳_633cb2fa9199a.png
15 Mar 2023

به گزارش پالت رنگ: جایزه جهانی طراحی احساس 2022-2023

جایزه جهانی طراحی Feeel 2022-2023: جایزه جهانی طراحی Feeel 2022-2023، جایزه برای طراحان و افراد خلاقی که محیط متریال را می سازند، اخیراً برای آثار دعوت از افراد، طراحان خصوصی، انجمن های خلاق و شرکت ها برای مشارکت.

درباره رقابت

جایزه جهانی طراحی Feeel 2022-2023، جایزه برای طراحان و افراد خلاقی که محیط متریال می‌سازند، اخیراً برای شرکت‌کنندگان اعلام شده است!

شرکت Feeel Design به همراه یک تیم بین المللی از متخصصان، بستری را برای اجرای ایده های طراحی جسورانه با استفاده از مواد طبیعی ایجاد کرده است. هدف آن‌ها ایجاد مجموعه‌های کوچک و اقلام فردی است که شکسته نمی‌شوند، دور ریخته نمی‌شوند و برای دهه‌ها دوام می‌آورند و چشم مالک را خشنود می‌کنند. در این رقابت آنها تلاش می کنند تا از مد، روندها دور شوند، از بازاریابی فراتر رفته و به طراحی هنری بازگردند، که در واقع طراحی شی است.

سازمان‌دهنده می‌خواهد از دنیای مد سریع بیرون بیاید و ست‌های شیک و زیبا برای کسانی که می‌توانند قدردان آن باشند ایجاد کند. در همان زمان، آنها نام‌های درخشان جدیدی را در دنیای طراحی داخلی و صنعتی کشف خواهند کرد.

محصول / مورد مشخص شده باید به یکی از دسته بندی های فهرست شده تعلق داشته باشد:

مبلمان
مجموعه

آرامش و استراحت

طراحی داخلی
مکانهای داخلی معاصر
داخلی کلاسیک
HoReCa
دفاتر کار

جایزه صنعت
خالق
شی

محصول معماری
پارتیشن و صفحه نمایش
قفسه و جا شراب

طراحی
نور
اشیاء
قاب‌ها
پارک و باغ
نساجی و فرش
محصولات حیوانات خانگی

هنر فلزی

در دسته طراحی داخلی می‌توانید پروژه‌های اجرا شده در 2018 یا بالاتر را ارسال کنید. انتشار در رسانه ها و شرکت در مسابقات دیگر مانعی برای ارسال در این مورد نمی باشد.

هیئت داوران مجرب متشکل از معماران، طراحان، متخصصان تولید، کارشناسان، چهره‌های برجسته در رسانه‌های معماری و طراحی به هر یک از شرکت‌کنندگان در جنبه‌های زیر امتیاز خواهند داد:

باز کردن پتانسیل مواد طبیعی
زیبایی شناسی محصول
فناوری‌های تولید بالقوه (در دسته‌های انتخابی)
اصالت محصول
طول عمر بالقوه

جایزه جهانی طراحی Feeel 2022-2023 – هزینه ورودی

هزینه ورود در طول ورود زودهنگام (تا 15 دسامبر 2022) برای افراد، متخصصان جوان و دانشجویان 30 دلار است > برای هر ورودی دسته و برای شرکت ها و گروه ها 60 USD در هر ورودی دسته است.

واجد شرایط بودن

مسابقه برای افراد، طراحان خصوصی، انجمن‌های خلاق و شرکت‌ها آزاد است که حق نسخه‌برداری انحصاری برای محصول / آیتم / تصویری که می‌خواهند برای شرکت ارسال کنند، دارند.

جایزه

هیئت داوران محصولات برنده در هر دسته و محصولاتی را که قرار است به عنوان «برنده جایزه جهانی طراحی Feeel 2021» اعطا شوند، انتخاب خواهند کرد.

در هر بخش، علاوه بر دسته های افتخاری، جوایز زیر نیز تعیین می شود:

مقام سوم افتخاری – یک جایزه و یک دیپلم یادبود. جوایز اضافی دیگر.
یک مقام دوم افتخاری – یک جایزه و یک دیپلم یادبود. جوایز اضافی دیگر.
مقام اول – یک جایزه، یک دیپلم یادبود. جوایز اضافی دیگر.

همچنین یک جایزه مسابقه جایزه بزرگ برای بهترین پروژه وجود دارد.

همه برندگان همه دسته‌ها، به استثنای دسته‌های افتخاری و دسته‌های داخلی، توسط Feeel Design و شرکای ویژه جایزه به عنوان طراح بالقوه محصولات سریال با امکان برقراری تماس در نظر گرفته می‌شوند.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...