جایزه جهانی طراحی آی تی 2022

جایزه جهانی طراحی آی تی ۲۰۲۲_633ccb7b33673.png
Deadline: October 14, 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه جهانی طراحی آی تی 2022

جایزه جهانی طراحی iT 2022: جایزه جهانی طراحی iT، یکی از معتبرترین جوایز طراحی جهانی اخیراً برای شرکت در سال 2022 با دعوت از طراحان محصول، طراحان ارتباطات بصری، طراحان محیطی، طراحان چند رسانه ای و خدمات باز شده است. طراحان آثار خود را ارسال کنند.

درباره رقابت

جایزه جهانی طراحی iT 2022 اکنون در حال فراخوان است! این یکی از معتبرترین جوایز طراحی جهانی است. از طراحان محصول، طراحان ارتباطات بصری، طراحان محیطی، طراحان چند رسانه ای و طراحان خدمات دعوت می شود آثار خود را ارسال کنند.

این یک جایزه جهانی طراحی است که بهترین طرح‌ها و پروژه‌ها را در صنعت طراحی انتخاب و جایزه می‌دهد. Design iT Award طراحان و کسب‌وکارهای با استعداد را کشف می‌کند و از آنها استقبال می‌کند تا رشد آنها را تشویق کند. هدف این مسابقه یافتن خلاق ترین خلاقیت ها است.

از سال 2011، فدراسیون انجمن‌های صنعت طراحی کره “جایزه it” را با برجسته کردن طراحان، شرکت‌ها، کارگردانان و آژانس‌های متعدد در کره در گذشته برگزار کرده است. 10 سال. از امسال، سازمان‌دهنده دامنه را به کل جهان گسترش خواهد داد.

پنج دسته وجود دارد (هر دسته یک زیرمجموعه دارد):

طراحی محصول
طراحی ارتباط بصری

طراحی محیطی
چند رسانه ای دیجیتال طراحی
طراحی خدمات.

ارزیابی هر ارسالی به طور کامل در میان هیئت منصفه ما با تخصص های مختلف انجام می شود. با 5 ستون از معیارهای کلیدی برای ارزیابی، اکثر پروژه های الهام بخش و خلاق جوایز را کسب می کنند.

برندگان جایزه طراحی آی تی به شب مراسم اهدای جوایز به میزبانی KODIA دعوت خواهند شد. این رویداد میزبان تأثیرگذارترین و واجد شرایط ترین متخصصان صنعت خواهد بود و 6 دسامبر 2022 (سه شنبه) برگزار می شود.

شرایط ارسال

یک فایل PDF حاوی نمایش‌های تصویری از تصاویر، طرح‌ها، ایده‌ها یا طرح‌بندی‌ها به همراه چند متن توصیفی ایجاد کنید.

تصاویر: 5-7 تصویر کلیدی پروژه (شما می توانید تعداد تصاویر را در محدوده ای تنظیم کنید که از فایل تجاوز نکند اندازه حداکثر 10 مگابایت.)

توضیحات: خلاصه ای از پروژه (حداکثر 250 کلمه)

هنگام ارسال ویدئو، لطفاً یک پیوند/کد QR به محتوای پروژه ارسال کنید، مانند صفحه وب، فروشگاه برنامه، Google Play فروشگاه، یوتیوب، Vimeo یا موارد دیگر که از سراسر جهان قابل دسترسی هستند.

URL/QR و محتوای آن باید در کل دوره داوری فعال باشد. لطفاً یک رمز عبور برای دسترسی وارد کنید که باید در ثبت نام وارد شود.

معیارهای ارزیابی

درجه نوآوری: مفهوم و تکنیک
کارکردی
پایداری: اجتماعی، زیست محیطی و مزایای کاربر
زیبایی شناسی: فرم و اجرا
کیفیت خود توضیحی

جایزه طراحی جهانی iT 2022 – هزینه ورودی

طراح فردی: 50 دلار
شرکت / استودیو طراحی / موسسه: 100 دلار

واجد شرایط بودن

از امسال، سازمان‌دهنده دامنه را به کل جهان گسترش خواهد داد.

جایزه

3 ارسالی برنده از هر زیرگروه و یک ارسال برنده از هر دسته انتخاب خواهند شد (طلا، نقره، برنز و جایزه بزرگ ). برندگان جایزه ویژه (جایزه وزارت، جایزه ریاست جمهوری KIDP، جایزه ریاست جمهوری KODIA) نیز انتخاب خواهند شد. برنده هر دسته همچنین می تواند جایزه ویژه را دریافت کند.

جایزه و گواهی به بهترین ارسالی از هر زیرمجموعه اعطا خواهد شد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...
جایزه عکاسی محیطی 2023 اکنون برای آثار باز است! جایزه عکاسی محیطی 2023: جایزه عکاسی محیطی 2023 اخیراً با هدف...