جایزه بین المللی طراحی پورادا 2022

جایزه بین المللی طراحی پورادا ۲۰۲۲_633cd4c1c12b8.png
15 Dec 2022

به گزارش پالت رنگ: جایزه بین المللی طراحی پورادا 2022

جایزه طراحی بین‌المللی پورادا 2022: جایزه طراحی بین‌المللی پورادا 2022 نسخه جدید مسابقه طراحی بین‌المللی است که توسط Porada و POLI.design تبلیغ می‌شود و امسال بر روی انواع مختلف صندلی‌های راحتی متمرکز شده است که در آن استفاده از چوب جامد رایج است.

درباره رقابت

جایزه بین‌المللی طراحی پورادا 2022 نسخه جدید مسابقه بین‌المللی طراحی است که اخیراً برای شرکت‌کنندگان افتتاح شده است و امسال بر روی انواع مختلف صندلی‌های راحتی متمرکز شده است که در آن از چوب جامد استفاده شده است. رایج است.

اصالت، نوآوری و تحقیق راه‌حل‌های طراحی جدید که به پردازش معمولی چوب جامد اشاره دارد، دستورالعمل‌هایی هستند که الهام‌بخش طراحانی می‌شوند که تصمیم به مشارکت و تفسیر ارزش‌ها و هویت Porada، پیشرو برند طراحی ایتالیایی.

هدف این نسخه جدید شناسایی مفاهیم نوآورانه جدید در انواع مختلف صندلی‌های صندلی است که در آنها استفاده از چوب جامد رایج است، اگرچه لزوماً منحصر به فرد نیست. و ارزش ها و هویت برند Porada را بیان می کنند.

پروژه های مربوط به نسخه 2022 باید اصل و منتشر نشده باشند. آنها باید استفاده از فناوری های تولید، فرآیندهای نجاری و تکمیل معمولی چوب جامد را افزایش دهند. آنها باید به اصل عملکرد پاسخ دهند و باید با مطابقت داشته باشند. استانداردهای ایمنی موجود همچنین با رعایت الزامات طراحی ارگونومیک، زیست محیطی و پایدار. چوب، چه در پوشش طبیعی (ترجیحاً در پرداخت هایی که عمدتاً توسط شرکت استفاده می شود)، چه لاکی، می تواند قابل استفاده باشد. با فلز، شیشه، چرم، چرم مخفی یا پارچه ترکیب شده است.

معیارهای ارزیابی

هیئت داوری متشکل از کارشناسان مشهور در این زمینه، پروژه‌های برنده را قضاوت و انتخاب خواهند کرد. در ارزیابی آثار، داوران موارد زیر را در نظر می گیرند: اصالت، سطح نوآوری و تحقیق راه حل های طراحی جدید که به پردازش معمولی چوب جامد، آزمایش بر روی مواد و سطح اشاره دارد. تکمیل، توانایی پروژه ها برای تعریف و پیش بینی سناریوهای استفاده و مفاهیم نوآورانه در استفاده از مبلمان چوبی و لوازم جانبی مبلمان معاصر، با توجه به تیپولوژیکی، فناوری و تعیین های ریخت شناسی.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

جایزه بین‌المللی طراحی پورادا 2022 برای طراحان و افراد خلاق ایتالیایی و خارجی (افراد یا گروه‌ها)، حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای، شرکت‌ها آزاد است. کارمندان و دانش آموزان.

جایزه

هیئت داوران برای هر یک از دو دسته (دانشجویان و حرفه ای ها) در مسابقه سه برنده را انتخاب می کنند که جوایز خود را در یک رویداد اختصاصی دریافت خواهند کرد. مجموع مبلغ جایزه 10000 یورو به شرح زیر تخصیص می یابد:

دسته حرفه ای:
جایزه اول: 3000 یورو
جایزه دوم: 2000 یورو
جایزه سوم: 1000 یورو

دسته دانشجویی:
جایزه اول: 2000 یورو
جایزه دوم: 1200 یورو
جایزه سوم: 800 یورو

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...