بخارست، رومانی / جشنواره پوستر

بخارست، رومانی / جشنواره پوستر_633ceb6eb314a.jpeg

به گزارش پالت رنگ: بخارست، رومانی / جشنواره پوستر

در زمان نه چندان دور، ما دو اروپا داشتیم که توسط تاریخ به غرب و شرق از هم جدا شده بودند. غرب تازه، رنگارنگ و هوشمند بود، شرق سرد، خاکستری و آرمان شهر بود. و همه ما از کلیشه ها آگاه هستیم، اما چیزی هنوز به عنوان یک افسانه زندگی می کند. حالا مرزها خاموش است، اینترنت روشن است، ما پونی ها و رنگین کمان داریم، و بارها از خود می پرسیم که آیا چمن ما به اندازه آن طرف سبز است؟ یا شاید سبزتر؟

AndNowEast به سمت راست خط گسل خیالی نگاه می کند و می پرسد: آیا نقطه بصری اروپای شرقی genius loci وجود دارد؟

از Intaglio گرفته تا Indigo تا Instagram، پوستر به طور مداوم برای پاسخگویی به نیازهای ارتباطی ما سازگار شده است. پلاکارد وسیله ای همه کاره، آینه ای از محیط اجتماعی و فرهنگی ما و خلاصه ای از اشتهای مادی و غیرمادی ماست. به طور خلاصه: رادیوگرافی رنگی از تمدن.

از طراحان آلبانی، بلاروس، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، یونان، مجارستان، کوزوو، مولداوی، مونته‌نگرو، مقدونیه شمالی، لهستان، رومانی، صربستان، اسلواکی، اسلوونی، جمهوری چک و اوکراین دعوت می‌کنیم تا ارسال کنند. پوسترهای اولین نسخه جشنواره پوستر AndNowEast.

AndNowEast یک ابتکار محلی با گستره منطقه ای و ذهنیت جهانی است.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مسابقه داستان کوتاه گلچین 2023 اکنون برای آثار باز است! داستان کوتاه گلچین مسابقه 2023: مجله گلچین با خوشحالی جایزه...
مسابقه دانش‌آموزی آگاهی از اقیانوس در صندلی کمانی 2023 اکنون برای شرکت‌کنندگان باز است! 2023 Bow Seat Ocean Awareness مسابقه...