اولین جایزه چاپ آپیلا 2023

اولین جایزه چاپ آپیلا ۲۰۲۳_633cd89c38e71.jpeg
16 Feb 2023

به گزارش پالت رنگ: اولین جایزه چاپ آپیلا 2023

اولین جایزه چاپ آپیلا 2023: Apila Ediciones با همکاری دبیرستان طراحی آراگون و با حمایت تاون هال، “جایزه چاپ اول آپیلا 2023” را اعلام کرد، یک مسابقه بین المللی کتاب مصور مصور برای ارتقای خلاقیت و غنی سازی ادبیات کودکان با حوزه آموزشی.

درباره رقابت

اولین جایزه چاپ آپیلا یک مسابقه بین المللی کتاب مصور با هدف ترویج خلاقیت و غنی سازی ادبیات کودکان با دامنه آموزشی است.

هدف این مسابقه ترویج تولید کتاب‌های مصور کودکان است که توسط تصویرگرانی که هیچ اثر چاپ‌شده قبلی ندارند، به تصویر کشیده شده است.

تصویرگران، صرف نظر از ملیت، می‌توانند پروژه‌ای از یک کتاب تصویری مصور برای کودکان ارسال کنند که به اسپانیایی یا انگلیسی نوشته شده است، و می‌تواند داستان‌های اصلی یا اقتباسی از داستان‌ها با حق نشر رایگان باشد.

پروژه‌ها می‌توانند در هر قالبی باشند و ممکن است از 40 صفحه (20 صفحه دوتایی) تجاوز نکنند با صفحات قانونی و کاغذهای پایانی، بدون جلد.

هیئت داوری توسط دبیرستان طراحی آراگون منصوب خواهد شد که متشکل از عضوی از Apila Editions، یک استاد از مدرسه طراحی هنری است. و Color Specialty و Fernando Garcia Grúas (عضو شورای آموزش هنری آراگون).

داوری نهایی و ارائه جایزه در مارس 2023 انجام خواهد شد.

هزینه ورودی وجود ندارد!

برای شرکت هزینه ورود وجود ندارد!

واجد شرایط بودن

این مسابقه برای تصویرگران در سراسر جهان که هنوز کتابی با ISBN منتشر نکرده‌اند آزاد است.

جایزه

کتاب برنده توسط Apila Ediciones منتشر خواهد شد و برنده 4000 یورو دریافت خواهد کرد.

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

SEGD Achievement Awards 2023 اکنون برای ثبت نام باز است! جوایز دستاورد SEGD 2023: انجمن برای طراحی گرافیک تجربی (SEGD)،...
ششمین مسابقه طراحی SHAPL اکنون برای ثبت نام باز است! ششمین مسابقه طراحی SHAPL: ششمین مسابقه طراحی SHAPL، بزرگترین مسابقه...