Art on Climate 2024 – مسابقه بین المللی تصویرسازی

مسابقه بین‌المللی تصویرسازی Art on Climate اکنون از تصویرگران با استعداد دعوت می‌کند تا آثار هنری را با موضوع سال 2024 بسازند.

Art on Climate یک مسابقه تصویرسازی جهانی است که برای آگاهی بیشتر از رویکردهای موثر برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی طراحی شده است.

در مجموع 12000 یورو به بهترین آثار اهدا خواهد شد. گواهی‌های جوایز سفارشی نیز به برندگان قهرمان، نفر اول، نایب قهرمان دوم و برندگان شایستگی اعطا می‌شود.

موضوع سال 2024 تغییر آب و هوا است. شرکت کنندگان باید از یک یا چند عبارت زیر به عنوان نقطه شروع کار خود استفاده کنند:

 1. ایجاد جوامع انعطاف پذیر در برابر تغییرات آب و هوایی
  با تشدید اثرات تغییرات آب و هوایی، توانمندسازی جوامع برای سازگاری و مقاومت در برابر خطرات مرتبط بسیار مهم است. ایجاد جوامع انعطاف پذیر نه تنها ما را برای تأثیرات فوری تغییرات آب و هوایی آماده می کند، بلکه ما را برای عبور از عدم اطمینان پیش رو نیز مجهز می کند.
 2. تعیین مرزهای سیاره ای
  تعیین محدودیت های محیطی که بشر باید در آن عمل کند تا از ثبات و سلامت مداوم سیاره ما اطمینان حاصل کند، بسیار مهم است. با شناسایی و رعایت این مرزها، می‌توانیم اقدامات مسئولانه‌ای برای جلوگیری از آسیب‌های جبران‌ناپذیر به اکوسیستم و اقلیم انجام دهیم.
 3. توسعه سرمایه داری فراگیر
  این سازمان به دنبال ایجاد یک جامعه عادلانه و پایدار با تأکید یکسان بر بازده مالی و تأثیر اجتماعی است. این رویکرد، کسب و کارها و سرمایه گذاران را تشویق می کند تا خلق ارزش بلندمدت، پایداری زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی را در اولویت قرار دهند. با پذیرش سرمایه داری فراگیر، می توانیم آینده ای فراگیرتر و برابر را پرورش دهیم.
 4. پذیرفتن راه‌حل‌های نوآورانه با فناوری
  نوآوری فن‌آوری نقشی اساسی در ایجاد پایداری و رسیدگی به چالش‌های فوری ناشی از تغییرات آب و هوا ایفا می‌کند. با کمک فناوری پیشرفته، می‌توانیم دیگران را تشویق کنیم تا فعالانه در شیوه‌های زندگی روزمره خود تغییر ایجاد کنند و آینده بهتری را شکل دهند.
 5. مبارزه با تغییرات آب و هوایی با اقدام جمعی
  اقدام دسته جمعی علیه تغییرات آب و هوایی مستلزم این است که افراد، جوامع، مشاغل، دولت‌ها و سازمان‌های بین‌المللی متحد شوند و برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش کنند. با تغییر سبک زندگی، به اشتراک گذاری دانش و منابع، و پذیرش شیوه های پایدار، می توانیم تغییرات دگرگون کننده ای را برای کاهش تغییرات اقلیمی و ایجاد آینده ای پایدار انجام دهیم.

این مسابقه به دنبال این است که به عنوان بستری برای تبادل ایده‌های نوآورانه و راه‌حل‌های عملی برای رسیدگی به تغییرات آب‌وهوایی عمل کند و الهام‌بخش عموم مردم برای ایجاد تغییر فعالانه در زندگی روزمره خود در پاسخ به چالش جهانی باشد.

در ابتدا در اسپانیا در سال 2019 راه اندازی شد، Art on Climate در سال 2021 به منطقه آسیا-اقیانوسیه و در سال 2022 به جهان جهانی گسترش یافت. کمپین 2023 با بیش از 1600 تصویرگر از بیش از 100 مکان، مشارکت فوق العاده ای را به خود جلب کرده است. 2800 اثر هنری قابل توجه امسال، این رقابت به ردپای خود در منطقه آسیا و اقیانوسیه ادامه می‌دهد و از تصویرگران با سابقه و دانشجویان مشتاق دعوت می‌کند تا مهارت‌ها و خلاقیت‌های خود را به نمایش بگذارند، با هدف تقویت آگاهی جهانی و الهام بخشیدن به اقدامات معنادار در مورد تغییرات آب و هوا.

این مسابقه توسط Fingertips Company Limited و توسط Allianz Global Investors (AllianzGI) حمایت می شود.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر

آرشیـــــــوی بی‌نظیر از
پوسترهای طراحان بین‌المللی