Art Moves 2024 – مسابقه هنری بیلبورد

هفدهمین جشنواره هنر روی بیلبوردها – حرکات هنری برای شرکت در مسابقه بین المللی هنر بیلبورد 2024 که برای همه علاقه مندان، هنرمندان و دانشجویان آزاد است، فراخوان می دهد.

از شرکت‌کنندگان دعوت می‌شود تا یک اثر هنری در پاسخ به موضوع مسابقه امسال آماده کنند: وابسته شویم یا مستقل؟ شنا کردن با جزر و مد یا مخالف؟

نویسنده اثر برنده جایزه اصلی را به مبلغ 4000 PLN (حدود 918 یورو/981 دلار آمریکا) دریافت خواهد کرد. بهترین 6 اثر هنری انتخاب شده در سپتامبر 2024 در فضای شهری شهر تورون، لهستان، چاپ و به نمایش گذاشته خواهند شد.

هدف از مسابقه Art Moves تبلیغ و عمومیت دادن به هنر بیلبورد و تشویق هنرمندان به خلق هنری درگیر در واقعیت است.

از هنرمندانی که در مسابقه شرکت می‌کنند دعوت می‌شود تا یک اثر هنری (حداکثر سه قطعه) را با تکنیک مورد نظر خود آماده کنند.

جزئیات موضوع امسال در وب سایت رسمی موجود است.

این شعار مسابقه را می توان به عنوان استعاره ای از تمام فرآیندهایی که در جهان امروز در حال وقوع است در نظر گرفت. هر زمان چالش هایی دارد و فرار از آنها غیرممکن است. علیرغم این واقعیت که ما به عنوان بشریت از بسیاری جهات طیف وسیعی از مشکلات پیش روی نیاکان خود را حل کرده ایم، اما با توسعه تمدن و فناوری، چالش های جدیدی جایگزین آنها شده است که باید با آنها روبرو شویم. از آنجایی که بخش بزرگی از جامعه جهانی قادر به مقابله با ترس ها و افکار تاریک خود نیستند، چگونه می توانیم با این چالش های جدید کنار بیاییم؟ به جای گرفتن شاخ گاو و تلاش واقعی برای یافتن راه حل های خلاقانه، اغلب ترجیح می دهیم شخص دیگری مشکلات را حل کند. به جای اینکه برای خودمان تصمیم بگیریم، ترجیح می دهیم دیگران برای ما تصمیم بگیرند، به جای عمل، فرار می کنیم، به جای شنا کردن بر خلاف جزر، با جزر و مد شنا می کنیم. چگونه می توانیم این بن بست را بشکنیم، بدبینی و بدبینی را کنار بگذاریم، و شجاعت و انرژی را در درون خودمان (و جوامعمان) پیدا کنیم تا دست به اقدام بزنیم و واقعیت مثبت تری بسازیم؟ چگونه می‌توانیم خود را بازیابی کنیم و از این باور که فقط هوش مصنوعی، دولت‌ها یا افراد دیگر قادر به حل مشکلات ما هستند، دست برداریم؟ چگونه می توانیم از توسل به انواع مختلف اعتیاد دست برداریم: رسانه های اجتماعی، فناوری ها یا مواد روانگردان؟ چگونه می توانیم تفکر مستقل و انتقادی و همچنین اراده تصمیم گیری در مورد زندگی خود و شکل واقعیت را دوباره به دست آوریم؟ چگونه می توانیم فرار را متوقف کنیم و با واقعیت روبرو شویم؟ چگونه می توانیم از وابستگی اجتناب کنیم؟ چگونه می توانیم مستقل و خودگردان شویم؟ چگونه می توانیم آینده بهتری مشترک در سیاره خود ایجاد کنیم؟

برای شرکت در مسابقه، شرکت‌کننده باید فرم تکمیل‌شده شرکت را ارسال کند و پیش‌نمایش اثر ارسالی را در قالب زیر ضمیمه کند: 30 سانتی‌متر در 14،6 سانتی‌متر (11،8 اینچ در 5،7). اینچ) در یک طرح افقی، 72 DPI، JPG.

لطفاً اطلاعات بیشتری را در وب سایت رسمی بیابید.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر

آرشیـــــــوی بی‌نظیر از
پوسترهای طراحان بین‌المللی