رنگ در رنگ و به هر رنگ هزارانش طیف، نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران، قیژک کولی کوک است در این تنگیِ عصر… این بیت از استاد شفیعی کدکنی بنظرم رسید برای توصیف پالت رنگ گرامی.

سلام و خسته نباشید خدمت تیم حرفه ای و درجه یک پالت رنگ ، باعث افتخار بنده است که تعدادی از آثارم در کنار هنرمندان و دوستان گرامی قرار داده شد. آینده شگفت انگیز و درخشانی برای پالت رنگ آرزومندم . سپاس فراوان

دیزاین برای من تنها یک شغل نیست ، دیزاین عشق ، زندگی ، همزیستی ، تفریح و عقیده من است ، دیزاین زندگی رو زیباتر و روح به آن می‌بخشد ، دیزاینر وظیفه‌‌ی دمیدن این روح را در دنیای پیرامون خود دارد ، که خداوند بزرگ ترین دیزاینر است .. ⁦;)

کم کاری ها و عدم اهمیت دادن انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در حمایت کردن و معرفی کردن طراحان جوان کشور همیشه مسئله‌ای تاسف بار بود اما به لطف آقای وحید حسینخانی و تاسیس پلتفرم پالت رنگ این ضعف جبران شد.
در این اوضاع ناجوانمردانه گرانی کتاب و به خصوص کتب مجموعه آثار هنری و همچنین شیوع ویروس کرونا و دور ماندن از نمایشگاه ها و رویدادهای هنری٬ گالری آنلاین پالت رنگ٬ مثل یک کتابچه داغ و پرقدر دیجیتالی می ماند. برای دیدن و رصد تجارب طراحان گرافیک سال های دور و نزدیک. موفق باشید.
تو دوره ای که تعداد پیج های تولید محتوا از خود مخاطبینشون بیشتر شده٬ پالت رنگ به عنوان یکی از حرفه ای ترین مراجع فعالیت میکنه. بدور از هرگونه حاشیه٬ بدون نفع شخصی و سو استفاده٬ بدون فرق قائل شدن بین دیزاینترها و چند دستگی و بدون اعمال نظر شخصی کارها جمع آوری شده. اتفاق خوبی که در کنار این آرشیو شدن رقم میخوره معرفی و دیده شدن طراحانیه که کمتر شناخته شدن. سایت پالت رنگ متعلق به همه طراحان گرافیکه و خداقوت به این تیم خوب.
اوائل مسیر طراح شدن که بودم٬ مدام از همه می شنیدم که برای خوب طراحی کردن٬ باید خوب ببینیم. وقتی می پرسیدم که خب این کارهای خوب را از کجا می شود دید٬ معمولا پاسخ درستی عایدم نمی شد(مقصود آثار طراحان ایرانی است). در این سال های اخیر اما به لطف پلتفورم های خوبی مثل پالت رنگ و البته چندین وبسایت دیگر٬ پیدا کردن آثار خوب طراحان ایرانی به مراتب راحت تر شده. از پالت رنگ ممنونم برای فراهم کردن این امکان “دیدن” و همچنین دیده شدن.
جمع آوری و راه اندازی سایت تخصصی پوستر برای علاقه مندان اتفاق نیکویی ست٬ پویا بمانید.
سایت پالت رنگ را از خیلی قدیم ها تر٬ آن هنگام که مسابقه پوستر مجازی آب را برای اولین بار در ایران به راه انداخت می شناسم. و من از این بابت خوشحال بودم که چنین سایتی در حال قد کشیدن و رشد و بالندگی است٬ تا آرشیوی از طراحان و بهترین پوسترها را گرد آوری کند. اخیرا نیز مجددا فعالیت خورد را با نگاه تیزبینانه تری٬ آغاز نموده است. موزه آنلاین طراحان پوسترهای ایرانی یکی از آن کاربلدی های پالت رنگ عزیز است. همچنین فراخوان ها و مقالاتی با موضوع پوستر هم میتوان دید و از آن مطلع شد. اگر به دنبال بهترین طراحان پوستر ایرانی با سبک و تکنینک های مختلف هستید٬ سایت پالت رنگُ از اون سایت های درجه یک در این زمینه هاست. مانا باشید و توانا / همیشه ی ایام
محمد وکیلی

محمد وکیلی

تشکر میکنم از تیم خوب پالت رنگ بخاطر فعالیت های ارزشمندشون. واقعا جای خالی چنین سایتی تو فضای فرهنگ و هنر کشورمون خالی بود. برای من این سایت فراتر از یک گالری آنلاین بوده و از روز اول حکم یه مرجع آموزشی رو داشته. و به یقین میگم که تیم پالت رنگ آینده درخشانی خواهد داشت که صد البته شایسته رسیدن به چنین جایگاهی هم هست.
پالت رنگ به جوانان اهمیت بیشتری بدهد. موفق باشید.
سایت پالت رنگ به عنوان مجموعه‌ای با هدف موزه آنلاین برای طراحان پوستر است که مرجع تخصصی طراحان پوستر ایران نیز شناخته می‌شود. طراحان و افرادی که در زمینه هنر گرافیک فعالیت می‌کنند می‌تواند با مراجعه به وب سایت و ثبت نام در آن، نام خود را در لیست هنرمندان پالت رنگ قرار داده و از آن پس موزه اختصاصی آنلاین خود را داشته باشند. پالت رنگ را می‌توان نوعی گالری پوستر هم دانست که هر طراح گالری اختصاصی خود را دارد و بازدیدکنندگان می‌توانند با کلیک روی نام طراح، وارد گالری وی شده و آثارش را مشاهده کنند.

تا قبل از پالت رنگ و مجموعه‌های آنلاین گالری پوستر، طراحان این امکان را نداشتند تا آثارشان را در معرض دید عموم قرار داده و علاوه بر این اقدام به جذب کارفرماهای جدید کنند. اکنون پالت رنگ این امکان را به وجود آورده تا هر طراح موزه اختصاصی از آثار خود را داشته باشد و علاوه بر آن بتواند در مورد خود و رزومه کاری‌اش هم صحبت کند.

طراحان مختلف با ثبت نام در وب سایت پالت رنگ فرصتی به دست می‌آورند تا خود را بیشتر به کارفرمایان صنعت گرافیک معرفی کرده و علاوه بر این هنر خود را هم به نمایش بگذارند. قطعاً هر هنرمندی دوست دارد آثارش را به عموم نشان داده و به این شکل شناخته‌تر شود که وب سایت پالت رنگ این امکان را به وجود آورده است.

طراحان پوستر در زمینه‌های مختلف اقدام به خلق طرح‌های متنوع می‌کنند. از پوسترهای سینمایی گرفته تا مذهبی و … همگی توسط طراحان حرفه‌ای طراحی می‌شوند. سایت پالت رنگ بخش‌های متنوعی را به وجود آورده و به این شیوه این امکان را می‌دهد تا هر طراح، طرحی که مضمون خاص دارد را در دسته بندی همان مضمون قرار دهد تا امکان دیده شدن آثارش بیشتر شود.

مرجع تخصصی گالری پوستر ایران

سایت پالت رنگ به عنوان یک گالری پوستر آنلاین، اقدام به انتشار پوسترهای مختلف طراحان ایران می‌کند. یکی از بخش‌های جذاب پالت رنگ بخش مربوط به آرشیو و گالری پوسترهای سینمای قبل و بعد انقلاب از برجسته‌ترین گرافیستان و نقاشان است. شما با مراجعه به وب سایت پالت رنگ با مجموعه‌ای عظیم از این نوع پوسترها مواجه می‌شوید که می‌توانید آنها را تماشا کرده و از دیدن‌شان لذت ببرید.

امکان ثبت نام در وب سایت پالت رنگ برای طراحان گرافیک وجود دارد! اگر به هر دلیلی دوست داشتید که بخشی از مجموعه پالت رنگ شوید، کافیست در وب سایت ثبت نام کنید. وب سایت پالت رنگ امکانات مختلفی را در اختیارتان می‌گذارد تا بتوانید در رشته هنری تان موفق‌تر بوده و عملکرد بهتری نیز داشته باشید.

از آنجا که این وب سایت کاملاً به صورت تخصصی و حرفه‌ای روی مبحث طراحی پوستر کار می‌کند، فرصت رشد را برای طراحان پوستر به وجود خواهد آورد. بسیاری از طراحان خوش ذوق و با سلیقه هستند که کسی آنها را نمی‌شناسد و ناشناخته به خلق آثار هنری و باکیفیت شان می‌پردازند. پالت رنگ به این افراد کمک می‌کند تا شناخته‌تر شده و مردم از هنر و استعداد درونی‌شان آگاه شوند.

گالری پوستر آنلاین پالت رنگ

وب سایت پالت رنگ تحولی عظیم در زمینه طراحی گرافیک ایران است. این سایت به صورت رایگان خدمات متنوعی به طراحان گرافیک ارائه می‌دهد. در این سایت می‌توانید پوسترهای طراحان نو ظهور و همچنین پوسترهای طراحان و هنرمندان برجسته که نام‌شان را در تاریخ به ثبت رسانده‌اند مشاهده کنید.

به طور کل پالت رنگ بستر مناسبی است تا علاقه‌مندان به پوسترهای مختلف گرافیکی و همچنین طراحان این پوسترها، به عنوان یک مرجع تخصصی از آن استفاده کنند. قطعاً راهی که تا به اکنون پالت رنگ پیموده سخت و دشوار بوده اما چون رسالتی بزرگ را بر دوش خود احساس کرده، هرگز اجازه نداده که سختی‌ها و مشکلات سر راه گریبان‌گیرش شده و مانع انجام رسالتش شوند. حالا که پالت رنگ توانسته از بین تمام موانع رشد کرده و پروژه خود را عرضه کند، نیاز است تا طراحان هم از این پروژه حمایت کرده و بخشی از آن شوند تا به رشد هر چه بیشترش کمک کنند.