مسابقه ArtEffect یک مسابقه داوری سالانه هنرهای تجسمی برای دانش‌آموزان کلاس‌های 6-12 است که می‌خواهند از طریق هنر خود تأثیر مثبتی داشته باشند.

از سال 2016، هزاران دانش‌آموز از سراسر جهان در ArtEffect شرکت کرده‌اند. برای شرکت در مسابقه، دانش آموزان به طور خلاقانه داستان یک قهرمان ناخوانده از تاریخ را در یک اثر هنری تصویری همراه با بیانیه تأثیر تفسیر می کنند. هیئت داوران به دنبال ارسال‌های قانع‌کننده و اصلی است که دیدگاه جدیدی را در مورد فردی ارائه می‌کند که اقدامات خارق‌العاده‌ای برای تغییر مسیر تاریخ انجام داده است.

این مسابقه بیش از 16000 دلار به هنرمندان جوانی اهدا می‌کند که پروژه‌های استثنایی درباره قهرمانان ناخوانده متنوعی که مسیر تاریخ را تغییر داده‌اند خلق می‌کنند.

از همه دانش‌آموزان کلاس‌های 6 تا 12 دعوت می‌شود وارد شوند. با بیش از 16000 دلار جوایز در دسترس، از جمله جایزه بزرگ 6000 دلاری و چندین دسته جوایز، ArtEffect فرصتی معنادار برای هنرمندان مشتاق، دانشمندان، مورخان و سایر دانشجویانی که می‌خواهند زمینه مورد علاقه خود را از طریق کاوش کنند، ارائه می‌کند. یک لنز خلاق تکمیل یک ورودی برای مسابقه ArtEffect کاملا رایگان است، و این فرصتی عالی برای دانش آموزان است تا تعهد خود را به رشد خلاق، یادگیری بین رشته ای و تأثیر اجتماعی نشان دهند.

ArtEffect برای همه ایالات متحده باز است و دانش آموزان بین المللی راهنمایی و دبیرستان. پروژه ها باید کاملاً توسط دانش آموزان تولید شوند.

دانش آموزانی که قبلاً دو جایزه را برده اند دیگر واجد شرایط نیستند. هیچ ارسالی نمی تواند بیش از یک جایزه برنده شود.

لطفاً برای جزئیات بیشتر از وب سایت رسمی بازدید کنید.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها