مسابقه طراحی دانشجویی مشارکت برنامه‌ریزی و آموزش تصویری (PAVE) که اکنون در بیست و نهمین سال خود قرار دارد، برای شرکت در سال 2024 باز است.

این مسابقه سالانه تجربه طراحی “دنیای واقعی” را برای دانشجویان فعلی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که علاقه مند به دنبال کردن مشاغل طراحی محیط ها و تجربیات مصرف کننده هستند، ترویج می کند.

امسال، به 3 مفهوم برتر هر کدام 5000 دلار و 1000 دلار اضافی به هر یک از مدارس آنها تعلق خواهد گرفت. همچنین از دانش آموزان برنده دعوت می شود تا در مراسم PAVE Gala در شهر نیویورک (بلای هواپیما، هتل و روزانه پوشش داده شده) شرکت کنند تا از دستاوردهایشان تقدیر شود. علاوه بر این، مربیان آنها 750 دلار کمک هزینه سفر برای شرکت در جشن PAVE با دانش آموزان خود دریافت خواهند کرد.

طراحان دانشجوی امسال به چالش کشیده شده‌اند تا تجربه مشتری در فروشگاه را به گونه‌ای که از انتظارات Gen-Z فراتر رود در مورد معنای کشف در Ulta Beauty ایجاد کنند.

Ulta Beauty از دانش‌آموزان دعوت می‌کند تا در مورد محیط فروشگاه به طور کلی فکر کنند، از جمله طراحی فروشگاه و تجارت بصری. شما ممکن است بر روی حوزه طراحی اصلی خود تمرکز کنید و/یا با افرادی که بر سایر حوزه های طراحی تمرکز دارند همکاری کنید. ورودی های انفرادی دانشجو و همچنین ورودی های تیم های دو نفره پذیرفته می شود. اگر یک تیم دو نفره به عنوان برنده انتخاب شود، هر دو دانش آموز شناخته خواهند شد.

این مسابقه برای همه دانشجویان واجد شرایط – درگیر در برنامه‌ریزی خرده‌فروشی، تجارت بصری، طراحی داخلی/معماری، برندسازی، طراحی گرافیک، طراحی UX/UI، طراحی صنعتی، و برنامه‌های مشابه – در سطح جهانی آزاد است.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها