مسابقه بین المللی طراحی محصولات سخت افزاری چین 2024

نوزدهمین مسابقه بین‌المللی طراحی محصولات سخت‌افزاری چین (2024) برای شرکت در مسابقه فراخوان داده است.

این مسابقه برای دانشجویان و معلمان از دانشگاه‌ها، مؤسسات طراحی، شرکت‌ها و طراحان آزاد از سراسر جهان آزاد است.

نوزدهمین مسابقه بین‌المللی طراحی صنعتی سخت‌افزار چین شامل جوایز مختلفی است که بین دسته‌های جایزه ستاره طلایی و جایزه طراحی خلاق تقسیم می‌شوند، با مجموع جایزه 3.630.000 ین (RMB).

واجد شرایط جایزه ستاره طلایی طراحی‌هایی با ارزش تجاری و اجتماعی برجسته هستند که می‌توانند به سرعت صنعتی شوند (بدون محدودیت در دسته‌ها) برای جذب پروژه‌های نوآورانه برجسته و تیم‌های نوآوری برای ادغام عمیق در تولید Yongkang صنعت.

موارد ارسالی برای جایزه طراحی خلاقانه را می توان در 6 دسته متمایز وارد کرد که شامل طرح هایی برای محصولات اوقات فراغت در فضای باز، اتاق/سوله با تناسب سریع چند منظوره، >وسیله نقلیه ورزشی و اوقات فراغت، جام/گلدان سالم، محصول مراقبت توانبخشی و تجهیزات تناسب اندام خانگی.

همه آثار ارسالی باید آثار اورجینال باشند و نمی توان یک اثر را برای هر دو جایزه ارسال کرد.

مسابقه طراحی بین‌المللی محصولات سخت‌افزاری چین از زمان تأسیس آن در سال 2006 به مدت 18 سال با موفقیت برگزار شده است و نزدیک به 30 کشور و منطقه در سراسر جهان را پوشش می‌دهد.

این رقابت باز، نوآورانه، عملی و در حال توسعه است، تمام پیشنهادات طراحی برگرفته از نیازهای واقعی شرکت های محلی یونگ کانگ است تا بتواند یونگ کانگ را به پایتخت سخت افزار بین المللی و “پایه تولید پیشرفته در چین و جهان” تبدیل کند. “

لطفاً برای جزئیات بیشتر و دستورالعمل‌های کامل ارسال، از وب‌سایت رسمی بازدید کنید.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

Responses

آرشیـــــــوی بی‌نظیر از
پوسترهای طراحان بین‌المللی