ثبت نام برای مسابقات خلاقیت لاک پشت طلایی 2024 ادامه دارد و از نویسندگان سراسر جهان دعوت می شود تا بهترین آثار خود را وارد کنند.

جشنواره لاک پشت طلایی بزرگترین پروژه بین المللی آموزش محیط زیست است که عکاسان، طراحان و هنرمندانی را گرد هم می آورد که زیبایی حیات وحش را جشن می گیرند.

برندگان مسابقه رتبه اول در هر دسته نامزدی، جایزه نقدی  75000 روبل روسیه دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، جایزه نقدی عکاس سال به مبلغ 150000 روبل روسیه و چندین جایزه ویژه نیز اعطا خواهد شد.

برندگانی که مقام‌های دوم و سوم را در نامزدی خود کسب کنند، جوایز و هدایایی ارزشمندی از حامیان و شرکای جشنواره دریافت خواهند کرد.

جشنواره لاک پشت طلایی به بزرگترین مسابقه و نمایشگاه بین المللی خلاقانه حیات وحش حرفه ای با فضای تعاملی منحصر به فرد تبدیل شد. “فضای زندگی” جشنواره شامل چندین منطقه مانند کلاس های درس، تاسیسات ویدئویی، نمایشگاه ها، سالن ها، سالن های کنسرت، فروشگاه ها و غیره است و شرکت کنندگان و شرکای را گرد هم می آورد که با خلاقیت، آموزش محیط زیست و برنامه های فرهنگی، توجه مردم را به این موضوع جلب می کنند. زیبایی، شکنندگی و تطبیق پذیری حیات وحش.

رده‌های اصلی رقابت عبارتند از:

  • عکس – مسابقه بین المللی عکاسی حیات وحش. در 13 نامزدی انجام شد.
  • ECO-Posters – مسابقه پروژه های طراحی برای طبیعت. در 2 نامزدی انجام شد.
  • هنر – مسابقه بین‌المللی هنری که به طبیعت اختصاص داده شده است. در 4 نامزدی انجام شد.

مسابقه بین المللی هنر و عکاسی حیات وحش لاک پشت طلایی بزرگترین پروژه جشنواره است. این مسابقه خلاقانه نویسندگانی را از سرتاسر جهان جمع‌آوری می‌کند و آثار هنری را در دسته‌های مختلف ارسال می‌کنند.

برندگان مسابقه در طول جشنواره در مسکو و در نمایشگاه های منطقه ای در طول تور سراسر روسیه به نمایش گذاشته می شوند.

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها