جوایز عکس استانبول 2024 – مسابقه عکاسی خبری

به گزارش سایت پالت رنگ: برنامه های درخواست دهمین سال جوایز عکس استانبول، جایی که عکس هایی که دستور کار جهانی را مشخص می کنند، با هم رقابت می کنند.
مسابقه بین المللی عکاسی خبری که برای دهمین بار توسط خبرگزاری آنادولو برگزار می شود، با هدف حمایت از عکاسی مطبوعاتی برگزار می شود. هر ساله حدود 20000 عکس به جشنواره عکس استانبول ارسال می شود که به عنوان یکی از برترین مسابقات عکاسی جهان شناخته می شود.
جوایز به ارزش 60000 دلار برای توزیع در مسابقه ای که شامل عکس های خبرساز گرفته شده در سال 2023 است.
هیچ الزامی برای متقاضیان وابستگی به یک سازمان مطبوعاتی برای ثبت نام در مسابقه که فقط برای شرکت عکاسان حرفه ای آزاد است وجود ندارد. عکاسان می‌توانند با عکس‌های خبری که بین ۱ ژانویه ۲۰۲۳ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ گرفته شده‌اند در مسابقه شرکت کنند.
آثار در 10 دسته پذیرفته می شوند:

اخبار واحد
اخبار داستان
ورزش های تکی
Story Sports
طبیعت و محیط واحد
داستان طبیعت و محیط
زندگی روزانه مجرد
داستان زندگی روزانه
تک پرتره
پرتره داستان

شرکت کنندگان حق دارند در همه دسته ها درخواست دهند و می توانند عکس های منتشر شده و منتشر نشده را ارسال کنند.
اطلاعات گسترده در مورد الزامات برنامه مسابقه، که اطلاعات دقیقی در مورد اطلاعات شخصی عکاسان و جزئیات مربوط به عکس ارائه می دهد، از وب سایت رسمی قابل دسترسی است.
جایزه عکس سال به عکسی داده می‌شود که در رده‌بندی اخبار واحد در جایگاه اول قرار گیرد و عکاس خبری یک جایزه 6000 دلاری دریافت خواهد کرد.
به برندگان مقام اول هر دسته 3000 دلار، به برندگان مقام دوم 1500 دلار و به برندگان مقام سوم 1000 دلار جایزه تعلق می‌گیرد. >.
دو جایزه جداگانه به ارزش 1000 دلار به آثار تبعیض بین برنامه‌های ساخته شده در همه دسته‌های سریال و آثار عکاسان جوان زیر 28 سال، به ویژه برای دهه مسابقه اهدا می‌شود. .
هیئت داوران مسابقه، با حضور چهره‌های ستاره‌دار دنیای عکاسی، بهترین عکس‌ها را در آوریل ۲۰۲۴ اهدا می‌کند.
اعضای هیئت داوران عکس‌های ارسالی را از دیدگاه‌های مختلف، مانند مهارت فنی، دیدگاه، حرکت و احساسات ارزیابی خواهند کرد.
هزینه ورودی وجود ندارد!
ورود رایگان است.

پاسخ‌ها