جوایز جهانی عکاسی سونی 2024

سازمان جهانی عکاسی برای جوایز جهانی عکاسی سونی در سال 2024 که متنوع‌ترین رقابت عکاسی جهان است، نام‌هایی را باز کرده است.
اکنون در هفدهمین سال خود، جوایز همچنان از طریق فرآیند ورود رایگان به حمایت از فراگیر بودن ادامه می‌دهد و از عکاسان در هر مرحله از حرفه‌شان حمایت می‌کند.
متشکل از چهار مسابقه (حرفه‌ای، آزاد، دانشجویی و جوانان)، همه شرکت‌ها رایگان هستند و جایزه برتر 25000 دلار است.
جوایز عکاسی جهانی سونی که توسط سازمان جهانی عکاسی تولید شده است، یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها در تقویم جهانی عکاسی است. سونی از جوایز حمایت می‌کند تا با ارائه یک پلتفرم جهانی به استعدادهای امروزی، به توسعه مداوم فرهنگ عکاسی کمک کند. ورود به جوایز کاملا رایگان است و عکاسان به‌طور ناشناس توسط هیئت داوران برجسته صنعت داوری می‌شوند.
همه برندگان رده های مسابقات حرفه ای، آزاد، جوانان و دانشجویان تجهیزات تصویربرداری دیجیتال را از سونی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، جوایز نقدی 25000 دلاری (USD) به عکاس سال و 5000 دلاری (USD) به عکاس آزاد سال اهدا خواهد شد. تمام آثار عکاسان برنده و منتخب در نمایشگاه سالانه جوایز عکاسی جهانی سونی در لندن به نمایش گذاشته خواهد شد و سپس تورهای بین المللی برگزار خواهد شد. تصاویر برنده نیز در کتاب جوایز سالانه منتشر خواهند شد.
جوایز برای هنرمندان مطرح و نوظهور فرصت‌هایی در سطح جهانی برای نمایش آثارشان ارائه می‌دهد.
مهلت‌های مهم

30 نوامبر 2023 ساعت 13:00 (GMT) – مسابقات دانشجویی پایان می‌یابد
5 ژانویه 2024 ساعت 13:00 (GMT) – مسابقات جوانان بسته می‌شود
5 ژانویه 2024 ساعت 13:00 (GMT) – رقابت آزاد (شامل جوایز ملی و منطقه‌ای، جوایز ملی آمریکای لاتین و جایزه آلفا زن) پایان می‌یابد
12 ژانویه 2024 ساعت 13:00 (GMT) – مسابقات حرفه ای (از جمله جایزه حرفه ای آمریکای لاتین) پایان می یابد

هزینه ورودی وجود ندارد!
ورود رایگان است.

پاسخ‌ها