جایزه طراحی تایپه (TDA) 2024

جایزه طراحی 2024 تایپه (TDA) اکنون برای شرکت در مسابقه فراخوان داده است. برگزارکنندگان به دنبال طرح‌های بین‌المللی برجسته در چندین رشته هستند.

TDA کارهای برجسته را جمع آوری می کند تا تایپه را به عنوان مرکزی برای طراحی خلاقانه، تقویت پتانسیل تجاری، تأثیر اجتماعی، و تقویت ارزش سازمانی بسازد. این جایزه فقط یک رقابت نیست، بلکه بستری برای تبادل خلاقانه و بهبود ارزش کلی صنعت است.

مجموع پول جایزه امسال تا 4.4 میلیون NT دلار از جمله 600000 NT دلار برای جایزه بزرگ است.

تایپه شهری پویا و نوآور است و جایزه طراحی تایپه از سال 2008 توسط دفتر توسعه صنعتی دولت شهرداری تایپه سازماندهی شده است و امسال هفدهمین دوره آن است. با چشم انداز “تبدیل طراحی به نیروی محرکه برای شکل دادن به آینده ای بهتر”، سازمان دهندگان آثار برجسته را به طور عمومی جمع آوری می کنند و شهر تایپه را به یک پلت فرم برای همگرایی طراحی خلاق می سازند، تا طراحی خلاقانه با پتانسیل تجاری را کشف کنند، طراحی اجتماعی را تشویق کنند. نفوذ خود را گسترش دهند و ارزش افزوده شرکت ها و محصولات را تقویت کنند و در نتیجه توسعه صنعت طراحی را افزایش دهند.

به منظور تشویق طراحان به پذیرفتن طراحی به عنوان مسئولیت خود، حل مشکلاتی که عموم و جامعه باید با آن مواجه شوند، به طور مشترک توسعه شهری پایدار را ترویج می کنند، و پیوند نزدیک بین جایزه طراحی تایپه را تقویت می کنند. برند و شهر تایپه، جایزه طراحی تاثیر تایپه نیز برای جمع آوری آثار، فعالیت ها یا راه حل هایی که از “طراحی” برای بهبود رفاه شهروندان تایپه، ارتقای تصویر شهری تایپه یا ترویج استفاده می کنند، تاسیس شد. توسعه صنعتی تایپه.

جایزه طراحی تایپه نه تنها یک رقابت است، بلکه بستری برای تبادل خلاقانه و اشتراک‌گذاری طراحی، ترویج گفتگوی بین دامنه‌ای و ایجاد زندگی بهتر است، بنابراین ارزش زنجیره کلی صنعت را افزایش می‌دهد.

سازمان‌دهندگان مشتاقانه منتظر دریافت آثار در دسته‌های زیر هستند:

  • طراحی صنعتی — کارهای طراحی قابل تولید انبوه، از جمله کاربردهای عمومی و دیجیتال، ابزار حمل و نقل، تجهیزات و ابزارآلات، لوازم روزمره و کالاهای خانگی، فناوری اطلاعات و لوازم خانگی و غیره.
  • طراحی ارتباط بصری — طراحی خلاقیت های گرافیکی دیجیتال، هویت، پوستر، بسته بندی و چاپ
  • طراحی فضای عمومی — فضای باز برای استفاده عمومی، ساختمان‌های دولتی و مؤسسات خصوصی که تا حدی برای استفاده عمومی ارائه شده‌اند.

از همه افراد در سراسر جهان برای شرکت به صورت فردی یا گروهی با یک عضو به عنوان خبرنگار اصلی استقبال می شود.

آثار ارسالی باید آثار اصلی شرکت‌کنندگان باشد که پس از 1 ژانویه 2022 تکمیل شده‌اند.

این مسابقه بین سال‌های 2008 و 2011 به عنوان جایزه طراحی صنعتی تایپه شناخته شد، در سال 2012 به عنوان جایزه بین‌المللی طراحی تایپه نامگذاری شد و در سال 2022 دوباره به عنوان جایزه طراحی تایپه نامگذاری شد و از آن زمان به این نام خوانده می‌شود.

>

هزینه ورودی وجود ندارد!

ورود رایگان است.

پاسخ‌ها

ورود به سایت
نام کاربری / ایمیل / شماره موبایل خود را وارد کنید
بازیابی کلمه عبور
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
ورود به سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ثبت نام در سایت
شماره موبایل / ایمیل را تایید و اطلاعات را تکمیل کنید
ثبت نام در سایت
شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید خود را در کادر زیر وارد کنید
ارسال مجدد کد تا دیگر

آرشیـــــــوی بی‌نظیر از
پوسترهای طراحان بین‌المللی