« گذر از مجاز » نمایشگاه گروهی نقاشی در نگارخانه مریم


در نمایشگاه «گذر از مجاز» ۳۳ هنرمند بی‌آن‌که یکدیگر را دیده باشند، از جای جای ایران گرد‌هم آمدند تا در حرکتی نو آثار نقاشی و طراحی خود را به صورت مشترک به نمایش عمومی بگذارند.

ویژگی مهم این گروه، بی‌اعتنایی هر عضو به نام، پیشینه و جغرافیای زندگی دیگر اعضا بوده است؛ که بی‌شناختی از یکدیگر، صمیمانه به تبادل و نمایش آثارشان برای دیگران پرداختند. هنرمندانی که نه مدرسه‌ای مشترک و نه سابقه هنری یکسانی داشته‌اند.

هنرمندان شرکت‌کننده در این نمایشگاه شامل رایا بختیاری، مرجان براتی، پانته‌آ بیات، زهرا بیات، مهدیه تفقدی، هدیه توتونچیان، حسین خوشرفتار، محمد رستمی، المیرا رسولی‌راد، رزا زر‌شناس، مرضیه سامعی، محمد سروش، سارا سعادت‌فرد، ناصر شاکری، ریحانه شریعتی، رضا عربگری، عاطفه قاسمی، سیدرضا قانع میرحسینی، مهری کریمی، میترا نصر، رحیم گوهری، امین محمدی، حجت نیک‌روش، میثم هنردار می‌شود.

این نمایشگاه روز دوشنبه ۲۶ بهمن ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه مریم گشایش می‌یابد و برای بازدید تا ۱۲ اسفند ساعت ۱۰ تا ۱۸ به استثنای روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

نگارخانه مریم در خیابان کریمخان زند، خیابان استاد نجات الهی شمالی، بوستان حضرت مریم(س) واقع شده است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۲۲۱۲۱ تماس بگیرند.

«گذر از مجاز» نمایشگاه گروهی نقاشی در نگارخانه مریم

«گذر از مجاز» نمایشگاه گروهی نقاشی در نگارخانه مریم

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید