«طناز خاریابند» بانوی هنرمند گیلانی موفق به کسب رتبه نخست گروه اول موضوعات جشنواره سراسری قرآنی پوستر آیات شد.

منطقه گیلان، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره سراسری «پوستر آیات»، هفته گذشته با حضور اصغر امیرنیا، مدیرکل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از هنرمندان کشور در فرهنگ‌سرای امام خمینی(ره) زنجان برگزار شد.

IMG_5168 IMG_5140IMG_5193

در این مراسم، «طناز خاریابند» از استان گیلان و شهر رشت، به عنوان نفر اول بخش نخست جشنواره تحت عنوان داستان‌های قرآنی و عترتی، معرفی و تقدیر شد.

اعضای هیئت داوران این جشنواره متشکل از کامران افشار مهاجر،مصطفی اوجی و فرزاد ادیبی از اساتید برجسته هنری کشور بود که مسئولیت انتخاب و معرفی آثار برگزیده این جشنواره را بر عهده داشتند.

فراخوان این جشنواره با هدف شناسایی و حمایت از هنرمندان برای تولید آثار هنری مرتبط با آیات الهی، تبلیغ و نشر مفاهیم قرآنی در دو بخش «داستان‌های قرآنی و عترتی» و «مضامین و معارف قرآنی و دینی» در پاییز امسال اعلام شده بود که از ٢٧٠ اثر ارسالی به این جشنواره، ۶ نفر در بخش نخست و ۶ نفر در بخش دوم و یک نفر در بخش ویژه مورد تجلیل قرار گرفتند.

IMG_5139

با برگزاری آیین اختتامیه این جشنواره، نمایشگاه پوستر آیات از ٢١ دی‌ماه لغایت ٩ بهمن‌ماه ۹۴ در محل نگارخانه هنر فرهنگ‌سرای امام خمینی(ره) زنجان آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه آثار برگزیده ارسال شده به جشنواره سراسری پوستر آیات در معرض دید عموم قرار گرفته است.

 

منبع : ایرنا تصاویر : پالت رنگ

برچسب‌ها طناز خاریابند

بدون نظر

نظر بدهید