شبکه اجتماعی بزرگ و محبوب فیس‌بوک، برای تصاویر پروفایل کاربران یک ویژگی جدید در نظر گرفته است. از این پس کاربران موبایل این شبکه اجتماعی قادر خواهند تا به‌جای تصاویر کسل‌کننده، از یک تصویر متحرک ۷ ثانیه شخصی برای تصویر پروفایل خود استفاده کنند.

این ویژگی جدید درست شبیه زمانی است که سایت MySpace به کاربران خود اجازه داد تا تصاویر زمینه پروفایل خود را با تصاویر متحرک پرزرق‌وبرق جایگزین کنند.

این ویژگی جدید فیس‌بوک در حالی که جذاب و جالب است، می‌تواند آزاردهنده هم باشد و حتی باعث بلاک شدن تعدادی از کاربران هم شود. در این میان کاربران خلاقی هم وجود خواهند داشت که از این ویژگی نهایت استفاده را برده و تصاویر خلاقانه‌ای برای پروفایل خود خلق کنند.

در حال حاضر این قابلیت تنها برای موبایل اعمال شده و تعدادی از کاربران انگلیس و کالیفرنیا در حال آزمودن آن هستند که برای سایر کاربران در آینده نزدیک اعمال خواهد شد. فعلاً تصاویر ثابت پروفایل سرجای خود بوده و کما فی السابق برای سایر پلتفرم‌های غیر موبایل نمایش داده می‌شود. می‌توانید از همین حالا دست به‌کار شده و تصویر ۷ ثانیه‌ای خود را بسازید. این تصویر می‌تواند صدا داشته و یا بی‌صدا باشد.

فارنت

 

بدون نظر

نظر بدهید