پوستر پنجمین دوره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، که مهم‌ترین رویداد فرهنگی در هنر صنعت بازی‌های رایانه‌ای کشور است، رونمایی شد. با توجه به این که اختتامیه این دوره از جشنواره در سالن همایش‌های . برج میلاد برگزار خواهد شد، پوستر این دوره از جشنواره هم نمادی از برج میلاد را با خود یدک می‌کشد

پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و به دبیری «متین ایزدی» برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره نیز ۱۵ تیر ماه تعیین شده و بازی‌سازان می‌توانند از مهلت محدود باقیمانده استفاده کرده و جهت ثبت اثر به نشانی www.tehrangamefestival.ir مراجعه نمایند.

 tehrangamefestival

 

برج میلاد، میزبان مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران شد. سالن همایش‌های برج میلاد سال گذشته برای اولین بار میزبان مراسم اختتامیه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران بود که با استقبال خوبی مواجه شد.

سالن همایش‌های برج میلاد به دلیل فضا و امکانات مناسبی که دارد یکی از بهترین سالن‌های همایش در تهران است و حالا برای دومین سال متوالی، این سالن میزبان مراسم اختتامیه جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران خواهد بود.
منبع

بدون نظر

نظر بدهید