اوران دومین جشنواره سراسری پوستر حریم ماه معرفی شدند


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری خراسان شمالی ، کوروش پارسا نژاد، امیرحسین قوچی بیک و مسعود زمانی به عنوان داوران دومین جشنواره سراسری پوستر حریم ماه معرفی شدند.
کوروش پارسانژاد، دانش‌آموخته‌ی گرافیک از دانشگاه هنر است و گواهینامه درجه یک هنری (دکتری) از شورای ارزشیابی هنرمندان کشور را دریافت کرده است. پارسانژاد عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و در کارنامه خود تدریس طراحی گرافیک در دانشگاه‌های هنری تهران، مدیر هنری واحد گرافیک کانون پرورش فکری کودکان، شرکت در نمایشگاه‌های متعدد گرافیک در کشورهای ایتالیا، فرانسه، سوئیس، روسیه، آمریکا، جمهوری چک، کره جنوبی، کانادا ، ترکیه و کسب جوایز داخلی و بین المللی متعددی را دارد.
امیرحسین قوچـی‌بیک عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران که شغـل شریف معلمی را در کنار کارهـای حرفه‌ای‌اش در طراحـی گرافیک همچنـان با علاقه دنبال می‌کنـد تا چندی پیش نیـز در دانشگاه سمنـان تدریس می‌کرد و چند سالی است که به عنوان یکی از طراحان گرافیک نسل جوان در چند جشنواره و مسابقه‌ی بین‌المللی خوش درخشیده است و سابقه برپایی نمایشگاه های متعدد و معتبری را نیز در کارنامه خود جای داده است.
مسعود زمانی متولد بجنورد و کارشناس گرافیک که فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز کرده وتاکنون برپایی و شرکت در چند نمایشگاه و جشنواره پوستر و نیز مدیریت هنری و دبیری چند جشنواره کارتون، تئاتر و پوستر را در کارنامه هنری خود داراست. وی همچنین دبیری این جشنواره را نیز به عهده دارد.
گفتنی است این جشنواره توسط حوزه هنری خراسان شمالی با مشارکت و حمایت شرکت گاز استان برگزار و اختتامیه آن بیست و یکم تیرماه سال جاری همزمان با روز عفاف و حجاب برگزار خواهد شد

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید