Agostino Iacurci هنرمندیست گرافیتی ، که در فوجیای ایتالیا در سال ۱۹۸۶ به دنیا آمد. او تصویر هایی چند لایه با رنگ های درخشان درست میکند و با الهام گیری از زندگی روزمره و بازی با استفاده از اشکال هندسی طراحی  و تصویر سازی ها و دیوارنگاری های خود را اجرا می کند.

از سال ۲۰۰۸، او دیوارنگاری های زیادی در فضاهای عمومی اجرا کرد، که میشود به دانشگاه رم و مرکز هنری فوبون تایپه اشاره کرد.

در سال ۲۰۱۲، او از طرف آکادمی هنر های ظریف رم  دعوت شد تا دیوارنگاری بسیار بزرگی در مرکز جدید، اجرا کند . در همین سال او در جشنواره Bien Urbain، یک دیوارنگاری ۳ ساختمانه برای دانشگاه Besançon فرانسه و دیوارنگاری ۳۰۰ متری برای مدرسه صبا در الجزایر و دو دیوار بزرگ در زندان ربیبیاء را اجرا کرد.

کارهای او مکالمه ای از شکل های مسطح در اندازه های بزرگ است تا تصویر سازی را در اندازه ای بزرگتر از زندگی، روی دیوارها به تماشا بگذارد.تمرکز اصلی کارهای او روی شخصیت هاست و با این تصویر سازی، سطح خانه ها و مدرسه ها و حتی زندان ها را به یک کتاب داستان تصویری تبدیل میکند.

 او علاوه بر دیوارنگاری به طراحی اندازه های کوچک و تصویر سازی برای ایده های شخصی خود میپردازد. کارهای Agostino Iacurci، در نمایشگاه هایی در اروپا، ژاپن، کره، تایوان، روسیه و آمریکا به نمایش گذاشته شده است.

وبسایت هنرمند

بدون نظر

نظر بدهید