فراخوان ثبت‌نام در کارگاه طراحی پوستر جایزه مصطفی(ص) که پیشتر منتشر شده بود تا ۴ آذر تمدید شد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی جایزه مصطفی (ص) دبیرخانه این جایزه طراحی، خلق نمادها، عناصر بصری و مضمون پیشرفت های جهان اسلام در زمینه علوم و فناوریهای نوین را در دستور کار قرار داده و به این منظور نمایشگاه بزرگی از آثار تجسمی در عرصه گرافیک و عکاسی با حضور طراحان و عکاسان برجسته ایران و جهان اسلام برگزار خواهد کرد.

دانشجویان شرکت کننده در این کارگاه با راهنمایی استاد حاضر، به خلق آثاری با مضامین این جایزه بزرگ علمی و فناوری خواهند پرداخت.

همچنین دبیرخانه نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفی (ص)، این کارگاه را با هدف حضور حداکثری هنرمندان جوان و دانشجویان طراحی گرافیک در این رویداد بزرگ، برگزار خواهد کرد.

کوروش پارسانژاد سرپرستی کارگاه طراحی پوستر را بر عهده دارد.

هنرمندان در این کارگاه ضمن بحث و تبادل نظر درباره موضوع، به خلق آثاری با مضامین این جایزه بزرگ خواهند پرداخت و در نهایت آثار برتر به داوری اساتید مدعو انتخاب و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا خواهد شد. این کارگاه هفته اول آذرماه برگزار خواهد شد.

جایزه مصطفی (ص) بزرگترین جایزه علمی و فناوری در جهان اسلام است که هر دو سال یکبار به دانشمندان و پژوهشگران برتر کشورهای اسلامی اعطا می شود.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در کارگاه باید حداکثر تا تاریخ ۴ آذر، ۳ اثر خود را با عرض حداکثر ۱۵۰۰ پیکسل و فرمت JPG برای ارزیابی به پست الکترونیکی ewmustafaprize@gmail.com ارسال کنند.

دبیرخانه پس از بررسی آثار رسیده، افراد منتخب را برای حضور در کارگاه معرفی خواهد کرد و آثار برتر این کارگاه علاوه بر نمایش در نمایشگاه تجسمی جایزه مصطفیُ(ص) در کتاب مجموعه آثار این نمایشگاه نیز با چاپ خواهند رسید.

یادآوری می شود؛ برای شرکت در این کارگاه داشتن «رایانه همراه» برای طراحان گرافیک ضروری است.

بدون نظر

نظر بدهید