مسابقه عکس هفدهمین جشن خانه سینما


فراخوان مسابقه عکس فیلم های سینمایی شرکت کننده در هفدهمین جشن خانه سینما توسط روابط عمومی این جشن سینمایی منتشر شد.

بر اساس این فراخوان تمامی عکاسان عضو انجمن عکاسان سینمای ایران که علاقمند به شرکت در بخش عکس هستند می توانند آثار خود (از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۲ تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۴) را در صورتیکه  در دروه های قبلی جشن شرکت نداده اند بصورت مجموعه عکس تا سقف پنج فیلم و برای هر فیلم ۷ عکس (۵عکس صحنه و ۲ عکس پشت صحنه) بصورت ‌دیجیتال وآثاری که با دوربین های آنالوگ ثبت شده باشند به صورت فایل اسکن شده در سایز ۲۰در۳۰ بدون حاشیه (فول فریم) به دبیرخانه جشن ارسال نمایند.

ضمنا فایل هر مجموعه عکس باید با فرمت jpg  و اندازه ۵۰ در۷۵ ،‌ کیفیت ۳۰۰ dpi برروی لوح فشرده با ذکر نام فیلم به همراه یک قطعه عکس پرسنلی صاحب اثر (اسم عکاس، شماره تماس و نام فیلم ها ) همراه باشد.  همچنین تمامی عکاسان متقاضی می بایست فرم شرکت در این بخش را برای هر مجموعه بصورت جداگانه تکمیل و همراه عکسهای همان مجموعه در پاکت مجزا به دبیرخانه ارائه دهند.

برابر این فراخوان علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه کامل مقررات به سایت خانه سینما www.khanehcinema.ir  مراجعه کنند.

شایان ذکر است کلیه متقاضیان می بایست آثار خود را حداکثر تا ۳۱  تیرماه به دبیر خانه هفدهمین جشن خانه سینما (خیابان بهارجنوبی ، ‌کوچه سمنان شماره ۲۹ ) تحویل نمایند.

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید