فراخوان شرکت در مسابقه عکاسان آسیایی


بنیاد هنری Emaho فراخوان شرکت در نخستین گرنت ۵ هزار دلاری برای انتخاب و حمایت عکاسان با استعداد و نوظهور آسیایی را منتشر کرده است.

برای حضور در این مسابقه فقط عکاسانی که شهروند یکی از کشورهای آسیایی باشند (از جمله عکاسان ایرانی) می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. شرکت در این مسابقه محدودیت سنی نداشته و مسلتزم پرداخت هزینه ۱۵ دلاری است و فقط عکاسانی که این وجه را پرداخت کنند می‌توانند در این رقابت شرکت کنند.

با توجه به مشکلات پرداخت‌های آنلاین بین‌المللی برای عکاسان ایرانی با پیگیری و استعلام “سایت عکاسی” مسئولین مسابقه تسهیلاتی در زمینه نحوه پرداخت وجه شرکت در مسابقه برای عکاسان ایران در نظر گرفته‌اند. بنابر اعلام دست‌اندرکاران این مسابقه عکاسان ایرانی متقاضی شرکت می‌توانند با ارسال ایمیلی به زبان فارسی برای نشانی emergingasiangrant@gmail.com از شرایط پرداخت وجه برای ایرانیان باخبر شوند.

گفتنی است نیوشا توکلیان، عکاس ایرانی یکی از اعضای هیات داوران پنج نفره این گرنت در سال ۲۰۱۵ معرفی شده است. سایر اعضای را Christian Caujolle موسس آژانسVU به همراه Kira Pollack دبیرعکس مجله TIME و همچنین Manik Katyal موسس و سردبیر Emaho و Naoko Ohta کیوریتور Tokyo-Ga و معاون انجمن عکاسان ژاپن تشکیل می‌دهند.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه تا تاریخ ۹ مردادماه سال جاری به سایت ذیل مراجعه نمایند.

www.emahofoundation.in

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید