نخستین فراخوان نقاشی کودک ایران‎


گروه هنری تندیس سازه، در نظر دارد با هدف هنرمند پروری و تجاری کردن هنر به استعدادیابی در میان کودکان ایرانی بکوشد. برگزار کننده در نظر دارد با همکاری برندهای معتبر ایران، در زمینه های تولیدات دکوراسیون داخلی، نقاشی کودکان را غنا بخشد و همچنین در زمینه های ساخت عروسک نسبت به استفاده از نقاشی ها اقدام نماید.

آیین نامه فراخوان:
۱٫ محدوده سنی شرکت در این فراخوان: ۴ تا ۱۱ سال می باشد.
۲٫ تکنیک و موضوع اثر آزاد می باشد.
۳٫ هر شرکت کننده می تواند حداکثر با تعداد ۲ اثر در ابعاد A4 یا A3 در این فراخوان شرکت نماید.
۴٫ هزینه شرکت در فراخوان به مبلغ ۰۰۰ˏ۲۰۰ ریال به شماره حساب شرکت تندیس سازه مارنان ۰۱۰۶۹۶۰۸۸۱۰۰۴ بانک صادرات یا به شماره کارت ۹۱۴۲ ۲۶۴۶ ۶۹۴۰ ۶۰۳۷ خانم مریم احمدی می باشد. (این مبلغ شامل کمک به کودکان سرطانی، هزینه گواهی شرکت در فراخوان، چاپ کتاب و شرکت در گالری می باشد).
۵٫ کودکان هنرمند، می بایست اصل اثر نقاشی، فیش واریزی و کپی شناسنامه یا کارت ملی به صورت حضوری یا پست به آدرس دبیرخانه ارسال فرمایند. (لطفا در صورت تحویل حضوری، قبلا با شماره موبایل مندرج در فراخوان هماهنگ فرمائید.)
۶٫ در صورت توافق با برند های ایرانی در زمینه های مختلف، در صورتی که منفعت مالی از این راه حاصل شود، طبق توافقنامه رسمی حق الزحمه صاحب اثر به هنرمند کودک پرداخت می شود.
۷٫ به تمامی آثار شرکت شده در نمایشگاه، گواهی شرکت در فراخوان ارائه می شود.
۸٫ تمامی آثار راه یافته به این نمایشگاه، به صورت کتاب چاپ خواهد شد.
۹٫ در طی برگزاری نمایشگاه در گالری، طبق نظر هیئت داوری، به ۵ نفر از برگزیدگان، جوایز ارزشمندی به همراه تندیس فراخوان اهدا خواهد شد. ضمن اینکه زمینه مصاحبه با رسانه های معتبر کشور با هنرمند کودک نیز مهیا خواهد شد.

تقویم فراخوان:
مهلت ارسال آثار: از ۱ دی ماه تا ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
زمان افتتاح نمایشگاه: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ در نگارخانه سیتی سنتر.
آدرس دبیرخانه: اصفهان، روبروی ورودی جنوبی سپاهان شهر، مجموعه سیتی سنتر، نگارخانه سیتی سنتر.
کد پستی : ۸۱۶۹۴-۱۴۸۴۷
وب: http://tandissaze.persianblog.ir ایمیل: tandissazeco@gmail.com
تلفن تماس:۰۹۱۳۸۴۷۵۰۱۳ و ۰۹۱۳۶۰۹۸۴۱۶
kodak03

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید