فراخوان طراحی پوستر شصت و چهارمین جشنواره فیلم San Sebastian


جشنواره سن سباستین به منظور انتخاب شصت و چهارمین نسخه از تصویر رسمی خود فراخوان پنجمین رقابت آنلاین خود را در قالب پوستر منتشر کرده است. هدف این جشنواره تشویق خلاقیت, حضور و پرورش هرچه بیشتر فعالیت های هنری است. محدوده فعالیت به طور کلی به پنج دسته تقسیم میشود:

New Directors
Zabaltegi
Horizontes Latinos
Pearls
Culinary Zinema

شرکت کنندگان میتوانند در تمام دسته ها و یا حتی در یک دسته به طور نامحدود و دلخواه پوسترهای مورد نظرشان زا ارایه کنند. پوسترها باید اورجینال و چاپ نشده بوده و نیز نباید در هیچ رقابت دیگری ارایه شده باشند.

پوسترها باید به صورت عمودی با فرم JPG و اندازه حداقل ۱۹۲۷x۱۳۶۱ و حداکثر ۴۰۰۰x۲۸۲۵ پیکسل ارایه شود. پوستر ها نباید بیش از ۸ مگابایت حجم داشته باشند.

هیچ مبلغی بابت حضور در جشنواره از شرکت کنندگان دریافت نمیشود.

شایستگی انتخاب:
شامل تمام طراحان در سراسر دنیا میشود.

جایزه:
برنده (یا برندگان) جایزه ای به ارزش هزار یورو (معادل ۱۰۹۰ دلار آمریکا) به ازای هر پوستر برگزیده در هر بخش دریافت خواهند کرد.

به علاوه, حاضرین در جشنواره به طور همزمان به پوستر برگزیده در هر بخش رای داده و به قید قرعه جایزه ای به پوستر انتخاب شده در هر بخش اعطا میشود. پنج جایزه (یکی در هر بخش) به طور کلی اعطا میشود. هر بسته جایزه شامل یک گواهی ده قسمتی از جشنواره و یک سری از نشریه های چاپ شده از شصت و چهارمین جشنواره سن سباستین میباشد.

آخرین تاریخ ارسال اثر
February 25 – 2016  // ۲۳h GMT+1

سایت جشنواره

اشتراک گذاری این نوشته

ارسال نظر جدید