فراخوان طراحان بسته بندی منتشر شد


ایمان آل مظفر روز سه شنبه در گفت وگوبا خبرنگار هنرهای تجسمی ایرنا اظهار داشت: تقویت صنعت بسته بندی در ایران، معرفی آثار برتر بسته بندی کشور، و ارتباط منطقی و مداوم ما بین طراحان صنعت بسته بندی و بازار و نسل جوان طراحان کشور از اهداف این فراخوان است.

وی در ادامه گفت: این فراخوان خواهان مشارکت طراحان بسته بندی سراسر ایران با هدف ارتقا جایگاه طراحی بسته بندی به عنوان عاملی تاثیر گذار در بالا بردن فرهنگ بصری جامعه و تاکید بر اهمیت بسته بندی در فروش و صادرات کالاهای غیر نفتی است.

آل مظفر خاطر نشان کرد: بهبود چرخه اقتصادی کشور و همچنین تبادل دانش و تجربیات حرفه ای طراحان فعال در این رشته از اهداف دیگر این دوسالانه است.

وی بیان داشت: هیات داوری متشکل از شهرزاد اسفرجانی،بیژن جناب، محمد رزاقی، فاطمه کرکه آبادی و مسعود نجات است .

آل مظفر افزود:نتایج داوری واهدای جوایز برگزیدگان روز جمعه ۱۷ مهر ماه همزمان با گشایش نمایشگاه و دومین مراسم اهدای جوایز و معرفی آثار برگزیده سال بسته ها اعلام خواهد شد.

وی افزود: علاقه مندان می توانند از امروز ۶ مرداد ماه تا اول مهر ماه همه آثار چاپ شده و تولید شده خود را از طریق سایت بسته ها به دبیرخانه ارسال کنند.

بسته ها در راستای تحقق اهداف دراز مدت خود ، با افتخار ” اولین نمایشگاه دوسالانه آثار طراحان بسته بندی کشور” را برگزار می کند.

http://basteha.com/basteha94/

 

برچسب‌ها بسته بندی

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید