فراخوان دوسالانه‌ی بین المللی پوستر تئاتر لهستان


هدف پانزدهمین «دوسالانه‌ی بین المللی پوستر تئاتر» به نمایش گذاشتن آثار خلق شده از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ و طراحی پوستر است. نمایشگاه این دوسالانه در ماه اکتبر و دسامبر ۲۰۱۵ در گالری آمفی‌تئاتر  Wanda Siemaszkowa واقع در زژاو لهستان و در سالن «مرکز نانوتکنولوژی و میکروفلوئید دانشگاه زژاو» برپا خواهد شد.
همچنین  آثار برگزیده در این دوسالانه در گالری خانه لهستان ویلنیوس، لیتوانی (مارس ۲۰۱۶) موزه‌ی طراحی در «براتیسلاوا» و گالری «Armaturka» در الب به نمایش درخواهند آمد.

قوانین و شرایط:
۱. این دوسالانه توسط انجمن تئاتر Wanda Siemaszkowa در زژاو برگزار می‌شود.
۲. شرکت در این دوسالانه برای تمامی هنرمندان هنرهای بصری، فارغ‌التحصیلان هنرهای زیبا، تئاتر و موسسات هنری آزاد است.
۳. هر شرکت‌کننده باید آثار خود – که پشت هر کدام از آن‌ها برچسب اطلاعات نصب شده باشد- را تا ۱۶اکتبر ۲۰۱۵(۲۴ مهر ۱۳۹۴) به آدرس زیر ارسال نماید:
Teatrim. WandySiemaszkowej
ul. Sokola 7,
۳۵-۰۱۰ Rzeszow
Poland

Krzy-rangmagazine
۴. فایل دیجیتالی پوسترها باید به این آدرس ارسال شود:
biennale.rzeszow@gmail.com
یا روی سی‌دی (که به هر پوستر چسبیده می‌شود) به همراه پوسترها ارسال شود (به صورت A4، ۳۰۰dpi، JPEG).
۵. روی فایل دیجیتال ارسالی باید نام هنرمند و عنوان پوستر (یا اولین کلمه‌ی عنوان پوستر) به این ترتیب درج شده باشد: نام خوانوادگی، نام، عنوان اثر
۶. لازم است شرکت‌کنندگان در فرم شرکت در فراخوان، تایید و قبول کنند که قوانین فراخوان را مطالعه کرده اند و آثار ارسالی متعلق به خودشان است و اجازه می‌دهند برگزارکننده آثار آن‌ها را در رویدادهای مربوط به پانزدهمین دوسالانه‌ی پوستر تئاتر زژاو منتشر نماید.
۷. هر شرکت‌کننده باید یک نسخه از هر اثر خود که بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ خلق شده است را به‌صورت دیجیتال یا چاپی (منتشر شده)، ارسال نماید.
۸. حداقل سایز یک اثر ۵۰×۷۰  سانتی‌متر است و نباید روی چیزی چسبانده شده یا قاب گرفته شده باشد.
۹. هزینه‌ی ارسال اثر به عهده‌ی شرکت کننده است. لازم است پوسترها هنگام ارسال با دقت بسته‌بندی شوند چون برگزار‌کننده هیچ مسئولیتی در قبال آسیب دیدن اثر در حمل و نقل نخواهد پذیرفت. این عبارت باید روی بسته پستی قید شود:
 NON COMMERCIAL VALUE
۱۰. پوسترهای پذیرفته شده برای شرکت در این رقابت توسط هیئت داوران انتخاب خواهند شد. اعضای گروه بین‌المللی داوران عبارتند از:  کارل میزک از جمهوری چک، استانتیسلاو استنکسی از اسلواکی، تری سارفیس از فرانسه و کریستوف ماتایکا از لهستان.
۱۱. لیست اسامی راه‌یافتگان به نمایشگاه در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۵ بر روی سایت آمفی‌تئاتر منتشر خواهد شد.

۱۲. جوایز زیر به بهترین آثار ارسالی تعلق خواهد گرفت:
نفر اول مبلغ ۴۰۰۰ زلوتی (واحد پول کشور لهستان)
نفر دوم مبلغ ۳۵۰۰ زلوتی
نفر سوم مبلغ ۲۰۰۰ زلوتی
نشان افتخار اول
نشان افتخار دوم
به برندگان این جوایز از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

۱۳. اعلام برندگان نهایی و به نمایش گذاشتن آثار آن‌ها در روز بازگشایی نمایشگاه و افتتاحیه ی پنجاه و چهارمین نشست جشنواره تئاتر Resovian در تاریخ ۲۳ اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود.
۱۴. کاتالوگی به مناسبت برگزاری پانزدهمین دوسالانه‌ی بین المللی پوستر تئاتر زژاو منتشر خواهد شد. برندگان جوایز و راه‌یافتگان به نمایشگاه یک نسخه رایگان از این کاتالوگ و گواهی‌نامه‌ی شرکت در این دوسالانه را دریافت خواهند نمود.
۱۵. ارسال آثار به پانزدهمین دوسالانه‌ی بین‌المللی پوستر تئاتر زژاو به منزله‌ی پذیرفتن تمام شرایط و قوانین این فراخوان است.
۱۶. برگزار کننده آثار ارسالی را به هنرمندان باز نمی‌گرداند.
۱۷. برای دریافت فرم شرکت در فراخوان به صورت پی‌دی‌اف به این لینک مراجعه نمایید:

 http://teatr-rzeszow.pl/cms2/wp-content/uploads/2015/05/Biennale-15-PL.pdf

منبع 

 

اشتراک گذاری این نوشته

    • paletrang ۱۸ تیر ۱۳۹۴  | ۰۰:۳۸ پاسخ

      این مسابقه بین المللی در مورد پوسترهاییست که برای تئاترهای که اجرا شده ، طراحی شده اند به عبارتی دیگر سفارش دهنده داشته اند.

ارسال نظر جدید