فراخوان به افتخار بهار


نگارخانه فرزاد به افتخار بهار ۱۳۹۵، بر آن است به منظور حمـایت و معرفی هر چه بهتر آثار هنــرمندان، نمایشگاهـــی از گزیده آثار آن‌ها با موضوع «ماهی» برگزار کند. اهداف این رویداد، نمایش دیدگاه خلاقانه هر هنرمند نسبت به موضوع ماهـــــی، تعامل هر چه بیشتر بین هنرمندان و بازدیدکنندگان و ترویج فرهنــــگ خرید آثار هنــــری از نگارخانه‌هــا می‌باشــــــد. هیئت انتخاب: غلامحسین ســـهرابی، محمود آزادنیا، محمدجعفـــر پاکروان، داوود مــــرگان، فرید یاحقی.

شرایط شرکت در نمایشگاه:
– هنرمندان می‌توانند آثار خود را در زمینه‌های طراحی، نقاشی، تصویرسازی و حجم‌سازی به نمایشگاه ارائه کنند.
– هر هنرمند بدون در نظر گرفتن شرایط سنی می‌تواند حداکثر ۳ اثر ارسال کند.
– ضلع بزرگتر هر اثر حداکثر ۴۰ سانتی متر باشد.
– تکنیک خلق آثار آزاد می‌باشد.
– هر شرکت‌کننده باید فایل آثار خود را با فرمت RGB / JPG و با حداکثر حجم ۳ مگابایت ارسال کند. لازم به توضیح است آثاری که به صورت حجم ارایه می‌شوند بایستی عکس‌هایی از زوایای مختلف از اثر تهیه و ارسال نمایند (حداکثر سه زاویه).
– هر شرکت‌کننده تا ۴۸ ساعت پس از ارسال آثار، یک ایمیل مبنی بر تایید دریافت آثار، توسط نگارخانه دریافت می‌کند، در غیر این صورت آثار ارسالی دریافت نشده است.
– تمامی ‌آثار ارسالی به ‌آدرس الکترونیکی نگارخانه، توسط هیأت‌ انتخاب بررسی‌ شده و برای ‌شرکت در نمایشگاه انتخاب می‌شوند و پس از انتخاب آثار با هنرمند برای ارسال اصل اثر تماس گرفته خواهد شد.
– آثار راه‌ یافته به‌ نمایشگاه توسط هیأت‌ داوران مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت به اثر برتر در هر بخش هدیه‌ای تقدیم خواهد شد.
– قیمت‌گذاری و نحوه ارائه آثار به عهده نگارخانه می‌باشد.
– نحوه ارســــال آثار:
آثار را باید به همراه اطلاعات هنرمند واثر شامل نام و نام خانوادگی، عنوان، سایز ، تکنیک، تاریخ خلق اثر و شماره تماس به پست الکترونیک: farzad.art.gallery@gmail.com ارسال کنید.
– تذکر: فرستادن شماره تماس ضروری است.
تقـــویـم نمایشـگاه: آخرین مهلت ارسال آثار به صورت فایل: ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ • اعلام اسامی:۲ اسفند ماه ۱۳۹۴ • زمان ارسال اصل آثار: ۳-۷ اسفند ماه • زمان برگزاری نمایشگاه: ۱۴-۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۴ • مکان برگزاری: بلوارسجاد. خیابان گلریز. گلریز ۲. شماره ۱۰. نگارخانه فرزاد • شرکت‌کنندگان می‌توانند برای مطرح کردن سوالات احتمالی خود با پست الکترونیک نگارخانه به آدرس farzad.art.gallery@gmail.com و یا با شماره ۳۷۶۱۵۸۰۴(۰۵۱) از ساعت ۱۷- ۲۰ در ارتباط باشند.

IMG_2016-02-06-114946-610x610

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید