جشنواره بین‌المللی کارتون مکزیک ۲۰۱۵


شر در دنیای پیچیده‌ای از تکنولوژی و فناوری اطلاعات (IT) زندگی می‌کند، کشورها با سرعت غیر‌قابل باوری به یکدیگر نزدیک می‌شوند. این همه تغییر تا به حال در طول تاریخ رخ نداده است، حتی تغییراتی نیز در روح و روان آدمی به وجود آمده است. ماشین‌های پیچیده و سیستم‌های اتوماتیک مانند فیلم‌های علمی و تخیلی برای ما برق و آب تولید می‌کند . دسترسی به دانشگاه‌ها این روزها راحت‌تر شده است، دریافت مدرک تحصیلی و حتی دکتری بصورت آنلاین امری بسیار بدیهی و ساده است.

با وجود این همه امکانات پس چرا در جهان جنگ وجود دارد؟ چرا اعتیاد وجود دارد ؟ چرا در خیابان‌ها هرج و مرج و آشوب دیده می‌شود؟ چرا کودکان به علوم پایه دسترسی ندارند ؟ و …. نکته چیست ؟؟؟

این جشنواره به بررسی تحولات زندگی بشر در دنیای مدرن و وجود مشکلات موجود می‌پردازد.

تمامی هنرمندان و کارتونیست‌های بالای ۱۸ سال می‌توانند با ۳ اثر در این مسابقه شرکت نمایند. آثار باید کاملا اصل بوده و قبلا در جایی منتشر نشده باشند. ضمنا تکنیک اجرای آثار آزاد است.

نفرات برگزیده این جشنواره علاوه بر جایزه هزینه سفر به مکزیک را هم دریافت خواهند کرد. همچنین آثار برگزیده در نمایشگاهی در پوابلا مکزیک به نمایش درمی‌آید.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال آثار حداکثر تا تاریخ ۲۷ مردادماه سال جاری به سایت جشنواره به نشانی www.ciudaddelasideas.com مراجعه نمایند.
منبع : هنر آنلاین

اشتراک گذاری این نوشته

بدون نظر

نظر بدهید